Opticni kabliPrikljucni opticni kabliZakljucni opticni kabli19" opticni delilnikiStenski opticni delilnikiOrganizatorji kablovOprema za prenos podatkovVideo opremaPrimerjava tehnologij

Priključni optični kabli

02OP0101 2 žili 50/125 3m STST-STST
02OP0102 2 žili 50/125 3m SCSC-STST
02OP0103 2 žili 50/125 3m SCSC-SCSC
02OP0104 2 žili 50/125 3m FDDI-FDDI
02OP0201 2 žili 62.5/125 3m STST-STST
02OP0202 2 žili 62.5/125 3m SCSC-STST
02OP0203 2 žili 62.5/125 3m SCSC-SCSC
02OP0204 2 žili 62.5/125 3m FDDI-FDDI
02OP0301 1 žila 9..10/125 10m FC/PC-FC/PC
02OP0302 1 žila 9..10/125 10m FC/PC-ST
02OP0303 1 žila 9..10/125 10m FC/PC-SC

© PANoptikUM d.o.o. | Medvedova 12 | SI-1241 Kamnik | Tel.: +01 831 90 60 | Fax.: +01 831 90 65 | e-mail: info@panoptikum.si