Opticni kabliPrikljucni opticni kabliZakljucni opticni kabli19" opticni delilnikiStenski opticni delilnikiOrganizatorji kablovOprema za prenos podatkovVideo opremaPrimerjava tehnologij

Zaključni optični kabli

03OP0101 1 žila 50/125 1.5m ST 3mm
03OP0102 1 žila 62.5/125 1.5m ST 3mm
03OP0103 1 žila 9..10/125 5m FC/PC 3mm
03OP0201 1 žila 50/125 1.5m ST 0.9mm
03OP0202 1 žila 62.5/125 1.5m ST 0.9mm

© PANoptikUM d.o.o. | Medvedova 12 | SI-1241 Kamnik | Tel.: +01 831 90 60 | Fax.: +01 831 90 65 | e-mail: info@panoptikum.si